Portwest P421 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob ochrany dýchacích cest, pak je tento 4bodový plastový závěsný postroj ideální volbou. Díky CE certifikaci a CE-KAT III můžete mít jistotu, že splňuje přísné bezpečnostní normy. Postroj je navržen pro snadné čištění a je kompatibilní s různými filtry, které lze dokoupit samostatně. Dostupný ve dvou velikostech pro optimální přizpůsobení a s nastavitelnými popruhy pro pohodlné nošení. Nový vzhled a označení UKCA dodávají produktu moderní vzhled a důvěryhodnost.... Celý popis

Koupit za 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob ochrany dýchacích cest, pak je tento 4bodový plastový závěsný postroj ideální volbou. Díky CE certifikaci a CE-KAT III můžete mít jistotu, že splňuje přísné bezpečnostní normy. Postroj je navržen pro snadné čištění a je kompatibilní s různými filtry, které lze dokoupit samostatně. Dostupný ve dvou velikostech pro optimální přizpůsobení a s nastavitelnými popruhy pro pohodlné nošení. Nový vzhled a označení UKCA dodávají produktu moderní vzhled a důvěryhodnost. S možností rychlé a snadné demontáže pro čištění je tento postroj praktickým a efektivním řešením pro vaši ochranu.

Hlavní parametry:
- Materiál: termoplastická pryž
- Normy: EN 140: 1998
- Barva: šedá
- Velikost: S/M, M/L
- Kompatibilita s filtry: P902, P921, P941, P952, P971
- Nastavitelné zapínací popruhy
- Lehký a pohodlný design
- Maloobchodní balení
- Připojení bajonetového filtru dual
- Dokumentace ke stažení: Produktový list, Prohlášení o shodě
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Portwest
Velikost M
Typ polomasky
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud