Tato účinná a pohodlná ochranná souprava obsahuje polomasku Auckland P410 a dva kombinované filtry P970 (ochrana ABEK1P3), které jsou ideální pro práci s pesticidy. Polomaska P410 z měkkého a odolného materiálu TPE je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí i při dlouhodobém nošení. Dvojité filtry neomezují viditelnost uživatele a zajistí celkovou vyváženost. Tato ochranná souprava je vybavena řadou funkcí pro maximální užitnou hodnotu. Kompaktní nízkoprofilový design zaručuje maximální... Celý popis

Koupit za 715 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato účinná a pohodlná ochranná souprava obsahuje polomasku Auckland P410 a dva kombinované filtry P970 (ochrana ABEK1P3), které jsou ideální pro práci s pesticidy. Polomaska P410 z měkkého a odolného materiálu TPE je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí i při dlouhodobém nošení. Dvojité filtry neomezují viditelnost uživatele a zajistí celkovou vyváženost.

Tato ochranná souprava je vybavena řadou funkcí pro maximální užitnou hodnotu. Kompaktní nízkoprofilový design zaručuje maximální viditelnost a snadný pohyb. Souprava je kompatibilní s různými filtry (P900, P920, P940, P950, P970) a je ideální pro práci s pesticidy. Nastavitelný rychloupínací postroj zajišťuje maximální pohodlí při nošení.

Díky certifikaci CE-KAT III a označení UKCA můžete mít jistotu, že tento produkt splňuje veškeré bezpečnostní normy. Ultra lehká konstrukce polomasky je ideální pro dlouhodobé nošení a výdechový ventil s vysokým výkonem zajišťuje pohodlí i v horkých a vlhkých podmínkách.

**Hlavní parametry:**
- CE certifikace
- CE-KAT III
- Materiál: TPE
- Normy: EN 140: 1998, EN 143 Type P (3), EN 14387 Type ABEK (1)
- Barva: modrá
- Velikost: M
- Kompatibilita s filtry: P900, P920, P940, P950, P970
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Portwest
Velikost M
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud