S POWERMAT Ruční AKU řetězovou pilou 4" + 6" budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro stříhání větví, kácení stromků či péči o zahradu. S výkonem motoru 1000W a maximální rychlostí 3700 ot./min zvládne i náročné úkoly s lehkostí. Díky dvěma bateriím s kapacitou 2000mAh a době práce až 40 minut na jedno nabití nebudete muset čekat na nabíjení a práce vám půjde rychle a efektivně. Ergonomický design s protiskluzovým designem a minimální hmotností 1,2 kg zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost... Celý popis
Koupit za 1 077 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
POWERMAT RTMPA0064
Doprava:
zdarma
Skladem
1 077 Kč
Koupit za 1 077 Kč
79 %
POWERMAT RTMPA0064
Doprava:
zdarma
Skladem
1 014 Kč
Koupit za 1 014 Kč
97 %
POWERMAT RTMPA0064
Doprava:
zdarma
Skladem
1 079 Kč
Koupit za 1 079 Kč
98 %
POWERMAT RTMPA0064
Doprava:
zdarma
Skladem
1 370 Kč
Koupit za 1 370 Kč
98 %
AKU řetězová pila POWERMAT RTMPA0064, 15 cm, 21 V, 2000 mAh, 2x baterie
Doprava:
zdarma
Skladem
1 014 Kč
Koupit za 1 014 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S POWERMAT Ruční AKU řetězovou pilou 4" + 6" budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro stříhání větví, kácení stromků či péči o zahradu. S výkonem motoru 1000W a maximální rychlostí 3700 ot./min zvládne i náročné úkoly s lehkostí. Díky dvěma bateriím s kapacitou 2000mAh a době práce až 40 minut na jedno nabití nebudete muset čekat na nabíjení a práce vám půjde rychle a efektivně. Ergonomický design s protiskluzovým designem a minimální hmotností 1,2 kg zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost při práci.
Hlavní parametry:
- Napájení: 21V DC lithium-iontová baterie
- Kapacita baterie: 2000mAh
- Výkon motoru: 1000W
- Délka lišty: 4 palce + 6 palců
- Maximální rychlost: 3700 ot./min
- Rychlost řetězu: 7 m/s
- Maximální hloubka řezu: 15 cm
- Hmotnost s baterií: 1,2 kg
- Hmotnost sady: 2,7 kg
Hlavní parametry:
- Napájení: 21V DC lithium-iontová baterie
- Kapacita baterie: 2000mAh
- Výkon motoru: 1000W
- Délka lišty: 4 palce + 6 palců
- Maximální rychlost: 3700 ot./min
- Rychlost řetězu: 7 m/s
- Maximální hloubka řezu: 15 cm
- Hmotnost s baterií: 1,2 kg
- Hmotnost sady: 2,7 kg
Parametry
| Výrobce | Powermat |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Výkon | 1000 W |
| Rychlost řetězu | 7 m/s |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Max. hloubka řezu | 150 mm |
| Ergonomická rukojeť | ano |
| Bezuhlíkové | ano |
| S bezpečnostní pojistkou | ano |
| V kufru | ano |
| Délka lišty | 15 cm |
| Akumulátorové řetězové pily | ano |
| Kapacita řezu | pro malé větve (do 15 cm) |
| Vhodné použití | vhodné pro delší směny |
| Mobilita | snadno přenosné (do 4 kg) |
| Náročnost údržby | s náročnější údržbou |