Tvořte s lehkostí a bez obav o zdraví s tímto tužidlem na vodní bázi určeným pro vytvrzování přírodních materiálů. Certifikovaná netoxická formula je ekologická a nabízí několik barevných variant, včetně průhledné. Tato univerzální vytvrzovací hmota dokonale ztuží textil, papír, kůži nebo dokonce dřevo či kámen. Snadno se kombinuje s různými přírodními materiály pro vytvoření zajímavých struktur a modelů. Ačkoliv není vhodná pro práci s plasty, její schopnost přilnout na různé povrchy je nepřekonatelná.... Celý popis

Koupit za 278 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvořte s lehkostí a bez obav o zdraví s tímto tužidlem na vodní bázi určeným pro vytvrzování přírodních materiálů. Certifikovaná netoxická formula je ekologická a nabízí několik barevných variant, včetně průhledné. Tato univerzální vytvrzovací hmota dokonale ztuží textil, papír, kůži nebo dokonce dřevo či kámen. Snadno se kombinuje s různými přírodními materiály pro vytvoření zajímavých struktur a modelů. Ačkoliv není vhodná pro práci s plasty, její schopnost přilnout na různé povrchy je nepřekonatelná. Pro dosažení kovového efektu doporučujeme použít patinaci metalickými pudry. Před každým použitím důkladně protřepejte a po práci si jednoduše omyjte nástroje a ruce teplou vodou. Uchovávejte při teplotě nad +5°C a v případě zhoustnutí tužidla ho jednoduše nařeďte vodou.

Hlavní parametry:
- Netoxická a ekologická vytvrzovací hmota na vodní bázi
- Certifikát AP
- Vhodná pro ztužení různých přírodních materiálů (textil, papír, kůže, dřevo, kámen atd.)
- Možnost kombinace s pískem, dřevěnými pilinami a práškem StoneArt pro tvorbu struktur
- Není kompatibilní s plasty
- Dodává se v několika barevných variantách včetně průhledné
- Pro dosažení kovového efektu je třeba použít patinaci metalickými pudry
- Před použitím dobře protřepejte, po práci omyjte nástroje a ruce teplou vodou
- Skladujte nad +5°C, při zhoustnutí nařeďte vodou
Zobrazit více

Články odjinud