Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto výtvarným gobelínovým plátnem od výrobce Orchidea, které je určeno pro pokročilé švadlenky. Na plátně najdete natištěný motiv krásného Bernského salašnického psa, který vám poslouží jako inspirace pro vaše vyšívání. Tato bavlněná vyšívací předloha má rozměry 15 x 15 cm a je ideální pro vytvoření originálního vyšitého obrazu. Kód výrobce: 2721. K dokončení vašeho vyšívání doporučujeme dokoupit vyšívací příze, které nejsou součástí balení. Můžete zvolit příze... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto výtvarným gobelínovým plátnem od výrobce Orchidea, které je určeno pro pokročilé švadlenky. Na plátně najdete natištěný motiv krásného Bernského salašnického psa, který vám poslouží jako inspirace pro vaše vyšívání. Tato bavlněná vyšívací předloha má rozměry 15 x 15 cm a je ideální pro vytvoření originálního vyšitého obrazu. Kód výrobce: 2721.

K dokončení vašeho vyšívání doporučujeme dokoupit vyšívací příze, které nejsou součástí balení. Můžete zvolit příze od renomovaných značek jako je ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets, které se skvěle hodí pro vyšívací práce a zajistí vám dokonalý výsledek.

Hlavní parametry:
- Výtvarné gobelínové plátno s motivem Bernský salašnický pes
- Kreativní předloha pro pokročilé švadlenky
- Výrobce: Orchidea
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2721
- Materiál: bavlna
- Příze není součástí balení
- Doporučené příze: ANCHOR, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud