Rozvíjejte svou tvůrčí stránku s tímto výtvarným setem pro pokročilé švadlenky! Gobelínové plátno s motivem Bígl od renomovaného výrobce Orchidea vám poskytne ideální předlohu pro vaše vyšívání. Tento kreativní projekt má rozměry 15 x 15 cm a je vyroben z kvalitního bavlněného stramínu. Kód výrobce 2720 zaručuje autentičnost a kvalitu. Buďte připraveni na novou výzvu a vytvořte si vlastní umělecké dílo plné detailů a barev. Nezapomeňte si k předloze pořídit také doporučené příze od značek Anchor,... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou tvůrčí stránku s tímto výtvarným setem pro pokročilé švadlenky! Gobelínové plátno s motivem Bígl od renomovaného výrobce Orchidea vám poskytne ideální předlohu pro vaše vyšívání. Tento kreativní projekt má rozměry 15 x 15 cm a je vyroben z kvalitního bavlněného stramínu. Kód výrobce 2720 zaručuje autentičnost a kvalitu. Buďte připraveni na novou výzvu a vytvořte si vlastní umělecké dílo plné detailů a barev. Nezapomeňte si k předloze pořídit také doporučené příze od značek Anchor, DMC Mouliné nebo Puppets, abyste mohli začít s vyšíváním ihned!

Hlavní parametry:
- Výtvarný set pro pokročilé švadlenky
- Gobelínové plátno s motivem Bígl od výrobce Orchidea
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Materiál: bavlněný stramín
- Kód výrobce: 2720
- Doporučené příze od značek Anchor, DMC Mouliné a Puppets
Zobrazit více

Články odjinud