Zahrajte si na kreativního umělce s tímto exkluzivním gobelínovým plátnem na vyšívání s motivem roztomilého Bostonského teriéra od renomovaného výrobce Orchidea. Toto výtvarné dílo je ideální pro pokročilé švadlenky a švadlence, kteří si rádi vyzkouší něco nového a originálního. Bavlněná vyšívací předloha o rozměrech 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní vyšívání. Buďte svým vlastním designérem a vytvořte si jedinečný kousek, kterým okouzlíte své okolí. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahrajte si na kreativního umělce s tímto exkluzivním gobelínovým plátnem na vyšívání s motivem roztomilého Bostonského teriéra od renomovaného výrobce Orchidea. Toto výtvarné dílo je ideální pro pokročilé švadlenky a švadlence, kteří si rádi vyzkouší něco nového a originálního. Bavlněná vyšívací předloha o rozměrech 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní vyšívání. Buďte svým vlastním designérem a vytvořte si jedinečný kousek, kterým okouzlíte své okolí.

Hlavní parametry:
- Gobelínové plátno (stramín) s motivem Bostonského teriéra
- Výrobce: Orchidea
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2719
- Předloha neobsahuje příze, doporučujeme dokoupit příze značek ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets
Zobrazit více

Články odjinud