Rozvíjejte svou kreativitu a šicí dovednosti s tímto výtvarným setem pro pokročilé! Gobelínové plátno s motivem Krajinka zima od renomovaného výrobce Orchidea vám poskytne ideální předlohu pro vyšívání. Tento bavlněný stramín o rozměrech 15 x 15 cm je vybaven natištěným obrázkem, který vám usnadní práci. Stačí jen vybrat správné příze a můžete se pustit do práce. Kód výrobce: 2745. Hlavní parametry: - Typ: Gobelínové plátno na vyšívání - Motiv: Krajinka zima - Výrobce: Orchidea - Materiál: Bavlněný... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou kreativitu a šicí dovednosti s tímto výtvarným setem pro pokročilé! Gobelínové plátno s motivem Krajinka zima od renomovaného výrobce Orchidea vám poskytne ideální předlohu pro vyšívání. Tento bavlněný stramín o rozměrech 15 x 15 cm je vybaven natištěným obrázkem, který vám usnadní práci. Stačí jen vybrat správné příze a můžete se pustit do práce. Kód výrobce: 2745.

Hlavní parametry:
- Typ: Gobelínové plátno na vyšívání
- Motiv: Krajinka zima
- Výrobce: Orchidea
- Materiál: Bavlněný stramín
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Natištěný obrázek pro snazší práci
- Doporučené příze: ANCHOR, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud