Vyzkoušejte své vyšívání naším novým Gobelínovým plátnem s motivem Květiny od renomovaného výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno o rozměrech 15 x 15 cm je ideální pro pokročilé švadlenky, které hledají výtvarnou výzvu. Natištěný obrázek vynikající kvality vám usnadní práci a umožní vám vytvořit krásné vyšívané květinové motivy. Buďte kreativní a zkuste nové techniky vyšívání s tímto inspirativním Gobelínovým plátnem. Hlavní parametry: - Typ: Gobelínové plátno - Motiv: Květiny - Výrobce: Orchidea... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyzkoušejte své vyšívání naším novým Gobelínovým plátnem s motivem Květiny od renomovaného výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno o rozměrech 15 x 15 cm je ideální pro pokročilé švadlenky, které hledají výtvarnou výzvu. Natištěný obrázek vynikající kvality vám usnadní práci a umožní vám vytvořit krásné vyšívané květinové motivy. Buďte kreativní a zkuste nové techniky vyšívání s tímto inspirativním Gobelínovým plátnem.

Hlavní parametry:
- Typ: Gobelínové plátno
- Motiv: Květiny
- Výrobce: Orchidea
- Materiál: Bavlněná
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 1981
- Neobsahuje příze, doporučujeme dokoupit příze ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets.
Zobrazit více

Články odjinud