Rozvíjejte svou šicí a vyšívací kreativitu s tímto výtvarným setem pro pokročilé! Gobelínové plátno s motivem Labradorského retrívra je ideální pro ty, kteří si rádi vyzkouší náročnější vyšívání. Tento kvalitní výrobek od renomovaného výrobce Orchidea je vyroben z bavlněného stramínu a má rozměry 15 x 15 cm. S natištěným obrázkem je šití ještě snazší a zábavnější. Stačí si připravit příze a můžete se pustit do práce! Hlavní parametry: - Typ: Gobelínové plátno na vyšívání - Motiv: Labradorský retrívr... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou šicí a vyšívací kreativitu s tímto výtvarným setem pro pokročilé! Gobelínové plátno s motivem Labradorského retrívra je ideální pro ty, kteří si rádi vyzkouší náročnější vyšívání. Tento kvalitní výrobek od renomovaného výrobce Orchidea je vyroben z bavlněného stramínu a má rozměry 15 x 15 cm. S natištěným obrázkem je šití ještě snazší a zábavnější. Stačí si připravit příze a můžete se pustit do práce!

Hlavní parametry:
- Typ: Gobelínové plátno na vyšívání
- Motiv: Labradorský retrívr
- Výrobce: Orchidea
- Materiál: Bavlněný stramín
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2713
- Příze nejsou součástí balení, doporučujeme příze od značek ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets
Zobrazit více

Články odjinud