Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto nádherným gobelínovým plátnem na vyšívání Medvídek 3 od výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno je vybaveno natištěným obrázkem motivu roztomilého medvídka, který vás jistě okouzlí. S rozměry 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání. Skvělá volba pro pokročilé švadleny, kteří hledají nový výtvarný projekt do své sbírky. Kódu výrobce: 2815. Nezapomeňte dokoupit doporučené příze pro dokonalý výsledek. Hlavní parametry: - Typ: Gobelínové... Celý popis

Koupit za 61 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto nádherným gobelínovým plátnem na vyšívání Medvídek 3 od výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno je vybaveno natištěným obrázkem motivu roztomilého medvídka, který vás jistě okouzlí. S rozměry 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání. Skvělá volba pro pokročilé švadleny, kteří hledají nový výtvarný projekt do své sbírky. Kódu výrobce: 2815. Nezapomeňte dokoupit doporučené příze pro dokonalý výsledek.

Hlavní parametry:
- Typ: Gobelínové plátno na vyšívání
- Motiv: Medvídek
- Výrobce: Orchidea
- Materiál: Bavlněná vyšívací předloha
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2815
- Doporučené příze: ANCHOR, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud