Rozvíjejte svou kreativitu a šicí dovednosti s tímto nádherným gobelínovým plátnem na vyšívání s motivem Stromu na jaře od výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno je ideální pro pokročilé šičky a vyšívačky, které hledají nový výzvu. S rozměry 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní práci. K výtvarné předloze je třeba dokoupit vyšívací příze, které plátno neobsahuje. Doporučené příze k tomuto projektu jsou od renomovaných značek jako ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets. S těmito... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou kreativitu a šicí dovednosti s tímto nádherným gobelínovým plátnem na vyšívání s motivem Stromu na jaře od výrobce Orchidea. Toto stramínové plátno je ideální pro pokročilé šičky a vyšívačky, které hledají nový výzvu. S rozměry 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní práci.

K výtvarné předloze je třeba dokoupit vyšívací příze, které plátno neobsahuje. Doporučené příze k tomuto projektu jsou od renomovaných značek jako ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets. S těmito kvalitními přízemi bude váš vyšívací projekt dosahovat profesionálního vzhledu a bude dlouho vydržet.

Rozvíjejte svou šicí kreativitu a vytvořte si vlastní unikátní gobelínové dílo s motivem Stromu na jaře díky této inspirativní předloze od Orchidey.

Hlavní parametry:
- Výtvarná předloha na šití s motivem Stromu na jaře
- Materiál: Gobelínové plátno (stramín)
- Výrobce: Orchidea
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2289
- Vyžaduje dokoupení vyšívacích přízí (není součástí balení)
- Doporučené příze: ANCHOR, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud