Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto exkluzivním gobelínovým plátnem od výrobce Orchidea, které je určeno pro pokročilé nadšence šití. Na plátně naleznete natištěný obrázek s motivem Vlčí mák, který vám poskytne ideální výtvarnou předlohu pro vaše vyšívání. Toto bavlněné vyšívací plátno má rozměry 15 x 15 cm, což je dostatečná plocha pro detailní a precizní práci. Kombinujte barevné odstíny přízí a vytvořte jedinečné vyšité dílo plné života a barev. Kód výrobce: 2755 **Hlavní parametry:**... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou šicí kreativitu s tímto exkluzivním gobelínovým plátnem od výrobce Orchidea, které je určeno pro pokročilé nadšence šití. Na plátně naleznete natištěný obrázek s motivem Vlčí mák, který vám poskytne ideální výtvarnou předlohu pro vaše vyšívání. Toto bavlněné vyšívací plátno má rozměry 15 x 15 cm, což je dostatečná plocha pro detailní a precizní práci. Kombinujte barevné odstíny přízí a vytvořte jedinečné vyšité dílo plné života a barev.

Kód výrobce: 2755

**Hlavní parametry:**
- Typ: Gobelínové plátno (stramín)
- Motiv: Vlčí mák
- Výrobce: Orchidea
- Materiál: Bavlna
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Doporučené příze: ANCHOR, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud