Vytvořte si jedinečný textilní obraz plný detailů a krásných barev s tímto gobelínovým plátnem na vyšívání od výrobce Orchidea. Motivem je roztomilý West Highland White teriér, který dodá vaší místnosti nádech elegance a originality. Toto plátno je určeno pro pokročilé švadleny a vyšívání na něm vám přinese hodiny radostného a uklidňujícího relaxu. Bavlněná vyšívací předloha má rozměry 15 x 15 cm, což je ideální velikost pro detailní práci. Stačí si vybrat vhodné příze a můžete se pustit do tvoření... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si jedinečný textilní obraz plný detailů a krásných barev s tímto gobelínovým plátnem na vyšívání od výrobce Orchidea. Motivem je roztomilý West Highland White teriér, který dodá vaší místnosti nádech elegance a originality. Toto plátno je určeno pro pokročilé švadleny a vyšívání na něm vám přinese hodiny radostného a uklidňujícího relaxu. Bavlněná vyšívací předloha má rozměry 15 x 15 cm, což je ideální velikost pro detailní práci. Stačí si vybrat vhodné příze a můžete se pustit do tvoření vlastního uměleckého díla.

Hlavní parametry:
- Motiv: West Highland White teriér
- Materiál: Bavlněná vyšívací předloha
- Rozměry: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2722
- Vhodné příze: Anchor, DMC Mouliné, Puppets
Zobrazit více

Články odjinud