Vytvořte si vlastní unikátní gobelínový obraz s motivem Domu v zimě díky tomuto kreativnímu setu od výrobce Orchidea. Plátno je vyrobeno z kvalitního gobelínového plátna s natištěným obrázkem a rozměry 15 x 15 cm, což je ideální velikost pro pokročilé švadleny. Kód výrobce tohoto originálního produktu je 2589. K tomuto setu doporučujeme dokoupit vyšívací příze, které nejsou součástí balení, a můžete si vybrat z nabídky přízí od značek ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets. Hlavní parametry: - Výtvarný... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si vlastní unikátní gobelínový obraz s motivem Domu v zimě díky tomuto kreativnímu setu od výrobce Orchidea. Plátno je vyrobeno z kvalitního gobelínového plátna s natištěným obrázkem a rozměry 15 x 15 cm, což je ideální velikost pro pokročilé švadleny. Kód výrobce tohoto originálního produktu je 2589. K tomuto setu doporučujeme dokoupit vyšívací příze, které nejsou součástí balení, a můžete si vybrat z nabídky přízí od značek ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets.

Hlavní parametry:
- Výtvarný set pro pokročilé švadleny
- Gobelínové plátno s motivem Domu v zimě od výrobce Orchidea
- Rozměry plátna: 15 x 15 cm
- Kód výrobce: 2589
- Neobsahuje příze, doporučujeme dokoupit příze od značek ANCHOR, DMC Mouliné nebo Puppets
Zobrazit více

Články odjinud