PRENOCEL lepidlo na boty 35g

88 %
Stars
(15 hodnocení)

Toto speciální roztokové obuvnické lepidlo je skvělým pomocníkem pro trvalé a pružné spoje různých materiálů, jako je kůže, guma, textil, korek, dřevo a mnoho dalších. Jeho univerzální použití zahrnuje lepení těchto materiálů nejen mezi sebou, ale i s kovy, dřevem, eternitem, betonem, kameninou a umakartem. Vytvořené spoje jsou odolné vůči vodě a vydrží teploty až do 70°C, což zajišťuje jejich spolehlivost i v náročných podmínkách. Je důležité si uvědomit, že tento produkt není vhodný pro lepení... Celý popis

Koupit za 50 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto speciální roztokové obuvnické lepidlo je skvělým pomocníkem pro trvalé a pružné spoje různých materiálů, jako je kůže, guma, textil, korek, dřevo a mnoho dalších. Jeho univerzální použití zahrnuje lepení těchto materiálů nejen mezi sebou, ale i s kovy, dřevem, eternitem, betonem, kameninou a umakartem. Vytvořené spoje jsou odolné vůči vodě a vydrží teploty až do 70°C, což zajišťuje jejich spolehlivost i v náročných podmínkách. Je důležité si uvědomit, že tento produkt není vhodný pro lepení pěnového polystyrénu. Při používání buďte opatrní, jedná se totiž o vysoce hořlavou kapalinu a páry, které mohou dráždit kůži a způsobit ospalost či závratě. Dále může způsobit vážné podráždění očí a je toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.

Hlavní parametry:
- Speciální roztokové obuvnické lepidlo
- Pevné a pružné spoje mezi různými materiály
- Odolný vůči vodě a teplotám až do 70°C
- Univerzální použití pro mnoho materiálů včetně kůže, gumy a dřeva
- Pozor na hořlavost, dráždivost kůže a očí, a toxicitu pro vodní organismy
Zobrazit více

Parametry

Typ lepidla
Značka Prenocel
lepidla na kůži ano
lepidla na plast ano
Lepidla na textil ano
Výrobce Hlubna

Články odjinud