Dlažba hladká pro všestranné využití - ideální pro chodníky, terasy i průmyslové plochy. S vysokou odolností a snadnou údržbou je tato dlažba skvělou volbou pro rychlé a efektivní pokládky. Díky malé nasákavosti je vhodná pro různé typy zatížení a lze ji použít i na terče. Nezapomeňte, platba je nutná předem a při větším odběru bude zboží připraveno na zálohovaných paletách. Hlavní parametry: - Vhodná pro dlažení chodníků, teras, průmyslových ploch atd. - Malá nasákavost a vysoká odolnost - Snadná... Celý popis
Koupit za 497 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Presbeton hladká 40 x 40 x 4 cm přírodní 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
66 Kč
Koupit za 66 Kč
95 %
Presbeton hladká 40 x 40 x 4 cm přírodní 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
475 Kč
Koupit za 475 Kč
65 %
Presbeton hladká 40 x 40 x 4 cm přírodní 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
497 Kč
Koupit za 497 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Dlažba hladká pro všestranné využití - ideální pro chodníky, terasy i průmyslové plochy. S vysokou odolností a snadnou údržbou je tato dlažba skvělou volbou pro rychlé a efektivní pokládky. Díky malé nasákavosti je vhodná pro různé typy zatížení a lze ji použít i na terče. Nezapomeňte, platba je nutná předem a při větším odběru bude zboží připraveno na zálohovaných paletách.
Hlavní parametry:
- Vhodná pro dlažení chodníků, teras, průmyslových ploch atd.
- Malá nasákavost a vysoká odolnost
- Snadná údržba
- Možnost pokládky na terče
- Platba předem
- Možnost zálohovaných palet při osobním odběru většího množství
Hlavní parametry:
- Vhodná pro dlažení chodníků, teras, průmyslových ploch atd.
- Malá nasákavost a vysoká odolnost
- Snadná údržba
- Možnost pokládky na terče
- Platba předem
- Možnost zálohovaných palet při osobním odběru většího množství
Parametry
| Výrobce | Presbeton |
| Materiál | betonová |
| Mrazuvzdorná | ano |
| Nosnost / pojezdovost | pouze pro chodce |
| Náročnost instalace | vyžadující odbornou montáž |
| Tloušťka | 40 mm |
| Hmotnost | 15 kg |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Tvar | čtvercová |
| Povrchová úprava | hladká |
| Styl | moderní |
| Dekor | dekor betonu |
| Na terče (rektifikační podložky) | ano |
| Spotřeba ks/m² | 6.25 ks/m² |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Pokrytí na balení | 0.16 m² |
| Pro terasy a patia | ano |
| Na chodníky a cestičky | ano |
| Keramická venkovní dlažba | ano |