Dřevěné kroužky jsou univerzálním doplňkem pro všechny milovníky ručních prací a DIY projektů. Jejich využití je skutečně široké - můžete je využít na výrobu závěsných dekorací, různého druhu vázání šňůr technikou macramé, či jako základ pro vytvoření originálních lapačů snů. Díky lakování mají kroužky elegantní vzhled a jsou odolné vůči vnějším vlivům. Kreativní možnosti s těmito dřevěnými kroužky jsou téměř nekonečné, stačí nechat volně plynout svou fantazii a tvořit jedinečné dekorace pro vaše... Celý popis

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné kroužky jsou univerzálním doplňkem pro všechny milovníky ručních prací a DIY projektů. Jejich využití je skutečně široké - můžete je využít na výrobu závěsných dekorací, různého druhu vázání šňůr technikou macramé, či jako základ pro vytvoření originálních lapačů snů. Díky lakování mají kroužky elegantní vzhled a jsou odolné vůči vnějším vlivům. Kreativní možnosti s těmito dřevěnými kroužky jsou téměř nekonečné, stačí nechat volně plynout svou fantazii a tvořit jedinečné dekorace pro vaše domácnost nebo jako originální dárek pro blízké.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Průměr kroužku: X cm
- Množství: Y kusů v balení
- Barva: přírodní dřevo
- Úprava: lakované
Zobrazit více

Články odjinud