Dřevěné kroužky jsou ideálním doplňkem pro vaše kreativní projekty. Jejich univerzální design je skvělý pro závěsné dekorace, vázání šňůr technikou macramé nebo dokonce pro vytváření lapačů snů. Díky lakování mají kroužky elegantní vzhled a jsou připravené k okamžitému použití. Buďte svobodní ve své tvorbě s těmito dřevěnými kroužky! Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Průměr kroužku: X cm - Balení obsahuje: Y kusů - Lakované povrchové úpravy pro elegantní vzhled

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné kroužky jsou ideálním doplňkem pro vaše kreativní projekty. Jejich univerzální design je skvělý pro závěsné dekorace, vázání šňůr technikou macramé nebo dokonce pro vytváření lapačů snů. Díky lakování mají kroužky elegantní vzhled a jsou připravené k okamžitému použití. Buďte svobodní ve své tvorbě s těmito dřevěnými kroužky!

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Průměr kroužku: X cm
- Balení obsahuje: Y kusů
- Lakované povrchové úpravy pro elegantní vzhled
Zobrazit více

Články odjinud