Dřevěné kroužky jsou skvělým doplňkem pro vaše kreativní projekty. Díky nim můžete vytvořit originální závěsné dekorace nebo se pustit do vázání šňůr technikou macramé. Tyto kroužky jsou ideální i pro výrobu lapačů snů nebo jako základ pro ručně vyráběné svícny. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou pečlivě lakované, což jim dodává elegantní vzhled a zvyšuje jejich odolnost. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Průměr: různé velikosti k dispozici - Lakované kroužky pro delší trvanlivost - Ideální... Celý popis

Koupit za 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné kroužky jsou skvělým doplňkem pro vaše kreativní projekty. Díky nim můžete vytvořit originální závěsné dekorace nebo se pustit do vázání šňůr technikou macramé. Tyto kroužky jsou ideální i pro výrobu lapačů snů nebo jako základ pro ručně vyráběné svícny. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou pečlivě lakované, což jim dodává elegantní vzhled a zvyšuje jejich odolnost.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Průměr: různé velikosti k dispozici
- Lakované kroužky pro delší trvanlivost
- Ideální pro vázání šňůr technikou macramé a výrobu dekorací
Zobrazit více

Články odjinud