Pro své kreativní projekty a dekorace si určitě zamilujete tyto dřevěné kroužky. Jsou ideální pro vytváření závěsných dekorací nebo pro různé druhy vázání šňůr pomocí techniky macramé. Díky jejich univerzálnímu využití můžete zdobit například lapače snů nebo vytvořit originální svícen. Kroužky jsou navíc pokryté lakem, což zvyšuje jejich odolnost a zároveň dodává leskavý povrch. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Průměr: X cm - Počet kroužků v balení: Y ks - Lakování zvyšuje odolnost a zajišťuje... Celý popis

Koupit za 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro své kreativní projekty a dekorace si určitě zamilujete tyto dřevěné kroužky. Jsou ideální pro vytváření závěsných dekorací nebo pro různé druhy vázání šňůr pomocí techniky macramé. Díky jejich univerzálnímu využití můžete zdobit například lapače snů nebo vytvořit originální svícen. Kroužky jsou navíc pokryté lakem, což zvyšuje jejich odolnost a zároveň dodává leskavý povrch.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Průměr: X cm
- Počet kroužků v balení: Y ks
- Lakování zvyšuje odolnost a zajišťuje lesklý povrch
Zobrazit více

Články odjinud