Vyšívání je umění, které si zamilujete díky tomuto bambusovému kruhu, který vám usnadní každý šicí projekt. S kovovým stahovacím šroubkem je snadné přichytit vyšívací tkaninu a začít tvořit. Bambusový materiál dodává kruhu příjemný přírodní vzhled a zároveň je lehký a příjemný na dotek. S vnitřním průměrem 24,7 cm, středním průměrem 25,5 cm a vnějším průměrem 26,3 cm je tento kruh ideální pro různé velikosti vyšívacích projektů. Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým a stylovým nástrojem... Celý popis

Koupit za 63 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které si zamilujete díky tomuto bambusovému kruhu, který vám usnadní každý šicí projekt. S kovovým stahovacím šroubkem je snadné přichytit vyšívací tkaninu a začít tvořit. Bambusový materiál dodává kruhu příjemný přírodní vzhled a zároveň je lehký a příjemný na dotek. S vnitřním průměrem 24,7 cm, středním průměrem 25,5 cm a vnějším průměrem 26,3 cm je tento kruh ideální pro různé velikosti vyšívacích projektů. Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým a stylovým nástrojem pro vyšívání.

Hlavní parametry:
- Vnitřní průměr: 24,7 cm
- Střední průměr: 25,5 cm
- Vnější průměr: 26,3 cm
- Materiál: bambus
Zobrazit více

Články odjinud