Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka vyšívání. Tento kruh vám umožní pevně uchytit látku, na kterou budete vyšívat své oblíbené obrázky či vzory. Jeho design kombinuje prvky pryže s imitací dřeva a plastu, čímž vytváří elegantní a trvanlivý produkt. Kruh je vybavený kovovým šroubkem, který vám umožní snadno nastavit napětí látky a zároveň ho můžete použít k zavěšení kruhu na stěnu. S tímto vyšívacím kruhem budete mít ideální podmínky pro precizní a pohodlné vyšívání, ať už... Celý popis

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka vyšívání. Tento kruh vám umožní pevně uchytit látku, na kterou budete vyšívat své oblíbené obrázky či vzory. Jeho design kombinuje prvky pryže s imitací dřeva a plastu, čímž vytváří elegantní a trvanlivý produkt. Kruh je vybavený kovovým šroubkem, který vám umožní snadno nastavit napětí látky a zároveň ho můžete použít k zavěšení kruhu na stěnu. S tímto vyšívacím kruhem budete mít ideální podmínky pro precizní a pohodlné vyšívání, ať už jste začátečník nebo zkušený vyšivač.

Hlavní parametry:
- Materiál: pryž, plast, kov
- Design: imitace dřeva
- Průměr: X cm
- Možnost zavěšení na stěnu: ano
Zobrazit více

Články odjinud