Rozhodněte se pro kreativní výšivku s naší vyšívací předlohou, která nabízí různé motivy pro křížkový steh. Pro dosažení skvělých výsledků doporučujeme použít přízi typu mouline, která dokáže na výšivce skvěle vyniknout. Celá předloha má příjemné rozměry cca 19,7 x 19,7 cm, zatímco samotný motiv má velikost 15 x 15 cm. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní jedinečnou výšivku s tímto skvělým pomocníkem! Hlavní parametry: - Různé motivy pro křížkový steh - Doporučená použití příze typu mouline -... Celý popis

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodněte se pro kreativní výšivku s naší vyšívací předlohou, která nabízí různé motivy pro křížkový steh. Pro dosažení skvělých výsledků doporučujeme použít přízi typu mouline, která dokáže na výšivce skvěle vyniknout. Celá předloha má příjemné rozměry cca 19,7 x 19,7 cm, zatímco samotný motiv má velikost 15 x 15 cm. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní jedinečnou výšivku s tímto skvělým pomocníkem!

Hlavní parametry:
- Různé motivy pro křížkový steh
- Doporučená použití příze typu mouline
- Celkové rozměry předlohy: cca 19,7 x 19,7 cm
- Velikost samotného motivu: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud