Rádi byste se pustili do výšivky a hledáte ideální předlohu? Naše vyšívací předloha s různými motivy je právě to, co potřebujete! S tímto designem můžete vytvořit skvostné kousky pomocí křížkového stehu. Doporučujeme použít přízi typu mouline, která skvěle podtrhne každý detail vaší výšivky. Rozměry celé předlohy jsou přibližně 19,7 x 19,7 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. Samotný motiv má velikost 15 x 15 cm, což je dostatečně velký prostor pro detailní vyšívání. S touto... Celý popis

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se pustili do výšivky a hledáte ideální předlohu? Naše vyšívací předloha s různými motivy je právě to, co potřebujete! S tímto designem můžete vytvořit skvostné kousky pomocí křížkového stehu. Doporučujeme použít přízi typu mouline, která skvěle podtrhne každý detail vaší výšivky.

Rozměry celé předlohy jsou přibližně 19,7 x 19,7 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. Samotný motiv má velikost 15 x 15 cm, což je dostatečně velký prostor pro detailní vyšívání. S touto předlohou se stanete skutečným mistrem výšivky a vaše dílo bude jistě okouzlující.

Hlavní parametry:
- Rozměry celé předlohy: cca 19,7 x 19,7 cm
- Velikost motivu: 15 x 15 cm
- Doporučený druh příze: mouline
Zobrazit více

Články odjinud