Rozhodli jste se věnovat svůj volný čas výšivce a hledáte inspiraci? Tato vyšívací předloha s různými motivy je skvělou volbou pro všechny milovníky křížkového stehu. Díky preciznímu provedení a detailním vzorům vám poskytne nekonečné možnosti pro tvorbu vlastních výšivek. Doporučujeme kombinovat tuto předlohu s přízí typu mouline, která skvěle kontrastuje s podkladem a zajistí, že vaše výšivka bude opravdu vynikat. S rozměry cca 19,7 x 19,7 cm nabízí tato předloha dostatek prostoru pro kreativitu.... Celý popis

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodli jste se věnovat svůj volný čas výšivce a hledáte inspiraci? Tato vyšívací předloha s různými motivy je skvělou volbou pro všechny milovníky křížkového stehu. Díky preciznímu provedení a detailním vzorům vám poskytne nekonečné možnosti pro tvorbu vlastních výšivek. Doporučujeme kombinovat tuto předlohu s přízí typu mouline, která skvěle kontrastuje s podkladem a zajistí, že vaše výšivka bude opravdu vynikat.

S rozměry cca 19,7 x 19,7 cm nabízí tato předloha dostatek prostoru pro kreativitu. Samotný motiv má velikost 15 x 15 cm, což z něj činí výrazný prvek vaší výšivky. Ponořte se do světa jemných stehů a vytvořte si vlastní unikátní kousek, kterým okouzlíte nejen sami sebe, ale i své blízké.

Hlavní parametry:
- Rozměry celé předlohy: cca 19,7 x 19,7 cm
- Velikost motivu: 15 x 15 cm
- Materiál: odolný a kvalitní materiál vhodný pro křížkový steh
Zobrazit více

Články odjinud