Vyšívání na velkých plátnech bude s tímto dřevěným rámem hračkou! Stačí jen vložit látku do rámu a upevnit ji pomocí klipů. A co víc, tento rám je dostatečně prostorný na to, abyste do něj mohli vložit až dvě plátna najednou. Užijte si pohodlí a stabilitu při vyšívání díky tomuto praktickému pomocníkovi. Hlavní parametry: - Dřevěný rám pro vyšívání - Možnost vložení a upevnění dvou pláten najednou - Snadné složení díky přiloženému obrázkovému návodu - Ideální pro práci s velkými plátny - Poskytuje... Celý popis

Koupit za 285 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání na velkých plátnech bude s tímto dřevěným rámem hračkou! Stačí jen vložit látku do rámu a upevnit ji pomocí klipů. A co víc, tento rám je dostatečně prostorný na to, abyste do něj mohli vložit až dvě plátna najednou. Užijte si pohodlí a stabilitu při vyšívání díky tomuto praktickému pomocníkovi.

Hlavní parametry:
- Dřevěný rám pro vyšívání
- Možnost vložení a upevnění dvou pláten najednou
- Snadné složení díky přiloženému obrázkovému návodu
- Ideální pro práci s velkými plátny
- Poskytuje stabilitu a pohodlí při vyšívání
Zobrazit více

Články odjinud