S termoskou Primus C&H Vacuum Bottle 0,5l budete mít vždy po ruce svůj oblíbený nápoj, ať už preferujete horký čaj nebo osvěžující ledový nápoj. Díky dvouplášťové konstrukci a vakuové izolaci si udržíte teplotu nápoje po dlouhou dobu bez ohledu na okolní podmínky. Zátku lze otevřít jednoduše stisknutím knoflíku, což usnadňuje nalévání bez úplného otevření termosky. Navíc je tato termoska vyrobena z odolné nerezové oceli 18/8, takže se nemusíte bát o její bezpečnost ani v náročných podmínkách. Díky... Celý popis

Koupit za 1 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S termoskou Primus C&H Vacuum Bottle 0,5l budete mít vždy po ruce svůj oblíbený nápoj, ať už preferujete horký čaj nebo osvěžující ledový nápoj. Díky dvouplášťové konstrukci a vakuové izolaci si udržíte teplotu nápoje po dlouhou dobu bez ohledu na okolní podmínky. Zátku lze otevřít jednoduše stisknutím knoflíku, což usnadňuje nalévání bez úplného otevření termosky. Navíc je tato termoska vyrobena z odolné nerezové oceli 18/8, takže se nemusíte bát o její bezpečnost ani v náročných podmínkách.

Díky své kompaktní velikosti se termoska snadno vejde do vaší tašky nebo batohu, a tak ji můžete mít stále po ruce na cesty, do práce nebo na výlety. Víko termosky lze využít i jako hrníček či džbánek, což je praktické a prostorově úsporné řešení. A pokud rádi ladíte své doplňky k oblečení, určitě oceníte barevnou Fashion kolekci, která nabízí několik barevných variant tohoto stylového doplňku.

S termoskou Primus C&H Vacuum Bottle 0,5l můžete být klidní, že si užijete svůj oblíbený nápoj vždy bez kompromisů a s maximálním komfortem.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 415 g
- Rozměry: průměr 80 x 225 mm
- Objem: 0,5 l
- Materiál: nerezová ocel 18/8
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Primus
Objem 0.5 l
Druh termoláhve
Barva modré

Články odjinud