Tyto originální štítky Brother DK-11204 (černá na bílé) jsou skvělým pomocníkem pro vaše štítkování. S jejich pomocí můžete snadno a rychle označit všechny vaše věci, ať už jde o domácí nebo kancelářské prostředí. Díky jejich univerzálnosti je můžete využít pro různé účely. Můžete na ně tisknout loga, čárové kódy, vizitky návštěvníků nebo informace o přepravě. Jsou všestranné a přizpůsobí se vašim potřebám. Tyto štítky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje, že výsledný tisk... Celý popis

Koupit za 134 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tyto originální štítky Brother DK-11204 (černá na bílé) jsou skvělým pomocníkem pro vaše štítkování. S jejich pomocí můžete snadno a rychle označit všechny vaše věci, ať už jde o domácí nebo kancelářské prostředí.

Díky jejich univerzálnosti je můžete využít pro různé účely. Můžete na ně tisknout loga, čárové kódy, vizitky návštěvníků nebo informace o přepravě. Jsou všestranné a přizpůsobí se vašim potřebám.

Tyto štítky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje, že výsledný tisk bude jasný a trvanlivý. Nemusíte se tedy obávat, že by se štítky po čase rozmazaly nebo ztratily svou čitelnost.

V balení najdete 400 štítků na kotouči o rozměrech 17 mm x 54 mm. To znamená, že vám jedno balení vydrží na dlouhou dobu a budete mít dostatek štítků pro své potřeby.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní štítky, pak jsou tyto originální štítky Brother DK-11204 tou správnou volbou. Nechte se přesvědčit jejich výkonem a jednoduchostí použití.

Hlavní parametry:
- 400 štítků na kotouči
- Rozměry: 17 mm x 54 mm
- Vysoce kvalitní materiál
- Jasný a trvanlivý tisk
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Brother

Články odjinud