S kamny PANONIA můžete efektivně vařit a ohřívat potraviny nezávisle na elektřině nebo plynu díky prostorné nerezové troubě a varné ploše. Díky oddělenému přívodu vzduchu dosahují tato kamna vynikající účinnosti a šetří životní prostředí. Materiály jako ocelové plechy a pálené cihly zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost. Elegantní keramické boční panely a ohnivzdorné sklo na topeništi dodávají kamnům moderní vzhled a zároveň zvyšují bezpečnost. S praktickou nádobou na popel a pečícím roštem... Celý popis
Koupit za 17 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S kamny PANONIA můžete efektivně vařit a ohřívat potraviny nezávisle na elektřině nebo plynu díky prostorné nerezové troubě a varné ploše. Díky oddělenému přívodu vzduchu dosahují tato kamna vynikající účinnosti a šetří životní prostředí. Materiály jako ocelové plechy a pálené cihly zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost. Elegantní keramické boční panely a ohnivzdorné sklo na topeništi dodávají kamnům moderní vzhled a zároveň zvyšují bezpečnost. S praktickou nádobou na popel a pečícím roštem jsou kamna PANONIA snadno použitelná a udržovatelná.
Hlavní parametry:
- Účinnost: 79,72 %
- Materiál: ocelové plechy, pálené cihly
- Keramické boční panely
- Ohnivzdorné sklo na topeništi
- Velká spalovací komora
- Rukojeti zůstávají chladné
- Průhledové okénko: cca 14x15 cm
- Bezpečnostní vzdálenost od hořlavých materiálů: strany 45,5 cm, vzadu 45,5 cm, vpředu 80 cm
- EkoDesign 2022
- Emisní limity: CO 1 388,7 mg/m3, OGC 41,15 mg/m3, NOx 195,05 mg/m3, PM 22,35 mg/m3
- Energetická účinnost vytápění: 79,72 %
- Možnost redukce kouřovodů s pomocí dvojkuruží
PANONIA jsou nejen elegantní a účinná kamna, ale také šetrná k životnímu prostředí a snadno ovladatelná. Ideální volba pro ty, kteří hledají spojení moderního designu s vysokou funkčností.
Hlavní parametry:
- Účinnost: 79,72 %
- Materiál: ocelové plechy, pálené cihly
- Keramické boční panely
- Ohnivzdorné sklo na topeništi
- Velká spalovací komora
- Rukojeti zůstávají chladné
- Průhledové okénko: cca 14x15 cm
- Bezpečnostní vzdálenost od hořlavých materiálů: strany 45,5 cm, vzadu 45,5 cm, vpředu 80 cm
- EkoDesign 2022
- Emisní limity: CO 1 388,7 mg/m3, OGC 41,15 mg/m3, NOx 195,05 mg/m3, PM 22,35 mg/m3
- Energetická účinnost vytápění: 79,72 %
- Možnost redukce kouřovodů s pomocí dvojkuruží
PANONIA jsou nejen elegantní a účinná kamna, ale také šetrná k životnímu prostředí a snadno ovladatelná. Ideální volba pro ty, kteří hledají spojení moderního designu s vysokou funkčností.
Parametry
| Výrobce | Pro-Termo |
| Barva | červené |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety a uhelné brikety |
| Hmotnost | 111 kg |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Materiál | litinové |
| Maximální délka polen | 42 cm |
| Výkon | 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Trouba | s troubou |
| Sporáky s troubou na tuhá paliva | ano |
| Sporáky s vestavěným grilem na tuhá paliva | ano |
| Sporáky s ohřevem vody na tuhá paliva | ano |