Procera BLS 4000 polomaska

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Polomaska PROCERA BLS 4000 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v náročných podmínkách. Tato opakovaně použitelná maska na obličej je vyrobena ze silikonu, což zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také lehkost a pohodlí při nošení. Díky intuitivnímu a jednoduchému systému upevnění filtru BAYONET B-LOCK je umístění filtru snadné a spolehlivé. Maska je kompatibilní se širokou škálou BLS filtrů a absorbérů, což zaručuje maximální flexibilitu v použití. S možností rychlé demontáže... Celý popis

Koupit za 756 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska PROCERA BLS 4000 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v náročných podmínkách. Tato opakovaně použitelná maska na obličej je vyrobena ze silikonu, což zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také lehkost a pohodlí při nošení. Díky intuitivnímu a jednoduchému systému upevnění filtru BAYONET B-LOCK je umístění filtru snadné a spolehlivé. Maska je kompatibilní se širokou škálou BLS filtrů a absorbérů, což zaručuje maximální flexibilitu v použití. S možností rychlé demontáže masky během méně než minuty je také údržba velmi jednoduchá. Pohodlné nastavení postroje zajišťuje skvělé uchycení masky a zároveň je kompatibilní s jinými OOP. Upevňovací systém umožňuje snadné sejmutí a nasazení masky bez nutnosti sundat hlavový postroj.

Hlavní parametry:
- Opakovaně použitelná polomaska
- Vyrobeno ze silikonu
- Snadné upevnění filtru BAYONET B-LOCK
- Kompatibilita s širokou škálou BLS filtrů a absorbérů
- Rychlá demontáž masky
- Pohodlné nastavení postroje
- Možnost sejmutí a nasazení masky bez sundání postroje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procera
Velikost S
Typ polomasky
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano
Materiál silikonové

Články odjinud