Procera BLS 5600

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Celoobličejová maska PROCERA BLS 5600 je skvělým řešením pro komplexní ochranu obličeje a dýchacích cest. Tato protiplynová a protiprachová maska od BLS poskytuje vynikající bezpečnostní opatření díky své kvalitní konstrukci a inovativní technologii. Vnitřek masky je vyroben z měkké termoplastické gumy, což zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Velká těsnicí plocha zaručuje dokonalé přilnutí k obličeji a hlavě, zatímco inovativní systém technologie b-lock zajistí bezpečné upevnění filtrů.... Celý popis

Koupit za 3 381 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska PROCERA BLS 5600 je skvělým řešením pro komplexní ochranu obličeje a dýchacích cest. Tato protiplynová a protiprachová maska od BLS poskytuje vynikající bezpečnostní opatření díky své kvalitní konstrukci a inovativní technologii. Vnitřek masky je vyroben z měkké termoplastické gumy, což zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Velká těsnicí plocha zaručuje dokonalé přilnutí k obličeji a hlavě, zatímco inovativní systém technologie b-lock zajistí bezpečné upevnění filtrů. Díky 6 nastavitelným zapínacím prvkům s speciální sponou má maska ještě lepší přilnavost k obličeji.

Panoramatický zorník této masky je vyroben z odolného polykarbonátu, který chrání uživatele nejen před poškrábáním a zamlžováním, ale splňuje i balistické standardy a ochrání vás před letícími částicemi rychlostí až 244,5 metrů za sekundu! Dýchací membrány zabraňují zamlžování a zajišťují jasnou hlasovou komunikaci. Celkově je tato maska produkt s vysokou třídou těsnosti a ergonomickým designem pro maximální pohodlí a bezpečnost uživatele.

Hlavní parametry:
- Celoobličejová maska PROCERA BLS 5600
- Protiplynová a protiprachová ochrana
- Vnitřek z měkké termoplastické gumy
- Velká těsnicí plocha pro dokonalé přilnutí
- Inovativní technologie b-lock pro bezpečné upevnění filtrů
- 6 nastavitelných zapínacích prvků s speciální sponou
- Panoramatický zorník z odolného polykarbonátu s balistickou ochranou
- Dýchací membrány pro jasnou komunikaci
- Ergonomický design pro pohodlí a bezpečnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procera
respirátory s ventilací ano
Velikost univerzální

Články odjinud