Filtrční polomaska FS 623V FFP2 NO je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest uživatele před škodlivými účinky látek znečišťujících ovzduší. Díky bezupínacímu designu nosní části a hlavovým sponám poskytuje vysokou těsnost a vynikající účinnost filtrace. Tato polomaska je nejen velmi pohodlná díky své nízké hmotnosti, ale také nabízí mimořádně příznivou cenu. Díky unikátnímu designu je nošení této polomasky velmi pohodlné a efektivní. Navíc je ideální pro středně toxické pevné částice, jako... Celý popis

Koupit za 8 800 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Filtrční polomaska FS 623V FFP2 NO je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest uživatele před škodlivými účinky látek znečišťujících ovzduší. Díky bezupínacímu designu nosní části a hlavovým sponám poskytuje vysokou těsnost a vynikající účinnost filtrace. Tato polomaska je nejen velmi pohodlná díky své nízké hmotnosti, ale také nabízí mimořádně příznivou cenu.

Díky unikátnímu designu je nošení této polomasky velmi pohodlné a efektivní. Navíc je ideální pro středně toxické pevné částice, jako je prach z azbestu, mědi, barya, titanu, vanadu, chrómu, manganu, dřevěný prach nebo uhelný prach s obsahem volného oxidu křemičitého nad 10 %. Tato polomaska je skvělou volbou pro těžební, chemický a hutnický průmysl, zejména ve verzi s výfukovým ventilem.

Díky inovativnímu designu s bezupínací nosní částí a nastavitelnými sponami na čelenku je nošení této polomasky velmi pohodlné a zajišťuje dokonalou těsnost. Výdechový ventil minimalizuje dýchací odpor a odstraňuje efekt zamlžování brýlí. Kombinace těchto vlastností činí z Filtrační polomasky FS 623V FFP2 NO skvělou volbu pro každodenní ochranu dýchacích cest.

**Hlavní parametry:**
- FFP2 ochrana
- Bezupínací design nosní části
- Hlavové spony pro dokonalou těsnost
- Výfukový ventil pro snížení dýchacího odporu
- Nastavitelné spony na čelenku pro pohodlné nošení
- Ideální pro středně toxické pevné částice
- Odolný materiál z polyesterové a polypropylenové netkané textilie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procera

Články odjinud