Nová filtrační polomaska FS-O / 30 V FFP3 NR D je inovativní ochranný prvek pro vaše dýchací cesty. Tato maska kombinuje osvědčenou kvalitu s novým designem, který zaručuje ještě lepší těsnění díky předtvarované oblasti nosu a klasické nosní sponě. Certifikována podle normy EN 149: 2001 A1: 2009 a s certifikátem CIOP PIB v souladu s EU 2016/425, tato polomaska je ideální pro vysokou koncentraci dýchatelného prachu, svařování, pájení a ochranu před škodlivými látkami jako je berylium, antimon, arsen,... Celý popis

Koupit za 46 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nová filtrační polomaska FS-O / 30 V FFP3 NR D je inovativní ochranný prvek pro vaše dýchací cesty. Tato maska kombinuje osvědčenou kvalitu s novým designem, který zaručuje ještě lepší těsnění díky předtvarované oblasti nosu a klasické nosní sponě. Certifikována podle normy EN 149: 2001 A1: 2009 a s certifikátem CIOP PIB v souladu s EU 2016/425, tato polomaska je ideální pro vysokou koncentraci dýchatelného prachu, svařování, pájení a ochranu před škodlivými látkami jako je berylium, antimon, arsen, kadmium či kobalt.

Výdechový ventil umožňuje efektivní odvod přebytečné vodní páry a oxidu uhličitého, což zvyšuje pohodlí při práci a prodlužuje životnost masky. Díky složení z polyesterové a polypropylenové netkané textilie je maska lehká a pohodlná na nošení. Nosní klip, vyrobený z polyetylenové pěny, zajistí dokonalé utěsnění v oblasti nosu. Čelenkové přezky a páskové pokrývky hlavy umožní snadné a pohodlné nastavení délky čelenek.

**Hlavní parametry:**
- Kategorie: Řada FS-O
- Třída: P3
- NDS: 30 x NDS
- Norma: EN 149: 2001 A1: 2009
- Certifikát: CIOP PIB v souladu s EU 2016/425
- Použití: Vysoká koncentrace dýchatelného prachu, svařování, ochrana před škodlivými látkami
- Výdechový ventil pro odvod vodní páry a oxidu uhličitého
- Složení: polyesterová a polypropylenová netkaná textilie, výdechový ventil, nosní klip z polyetylenové pěny, čelenkové přezky, páskové pokrývky hlavy
- Ochrana před škodlivými účinky látek znečišťujících ovzduší až do 30 x PEL
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procera
respirátory s ventilací ano

Články odjinud