Květináče Coubi jsou skvělým doplňkem pro vaše bylinky či drobné rostliny jako kalanchoe, fialky, štěstí nebo dokonce jahodníky. Díky nim si můžete vychutnat krásné rostliny nejen ve vaší kuchyni, ale i na terase. Tyto květináče mají vnitřní vložku s zásobníkem zálivky, který pomalu uvolňuje vodu otvory do nižších pater, takže se nemusíte bát přelití. Hlavní parametry: - Vhodné pro osázení bylinkami a drobnými rostlinami - Ideální pro kalanchoe, fialky, štěstí, jahodníky atd. - Opatřeny vnitřní... Celý popis
Koupit za 281 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Květináče Coubi jsou skvělým doplňkem pro vaše bylinky či drobné rostliny jako kalanchoe, fialky, štěstí nebo dokonce jahodníky. Díky nim si můžete vychutnat krásné rostliny nejen ve vaší kuchyni, ale i na terase. Tyto květináče mají vnitřní vložku s zásobníkem zálivky, který pomalu uvolňuje vodu otvory do nižších pater, takže se nemusíte bát přelití.
Hlavní parametry:
- Vhodné pro osázení bylinkami a drobnými rostlinami
- Ideální pro kalanchoe, fialky, štěstí, jahodníky atd.
- Opatřeny vnitřní vložkou s zásobníkem zálivky
- Zabraňuje přelití rostliny
- Skvělá volba pro kuchyni i terasu
Hlavní parametry:
- Vhodné pro osázení bylinkami a drobnými rostlinami
- Ideální pro kalanchoe, fialky, štěstí, jahodníky atd.
- Opatřeny vnitřní vložkou s zásobníkem zálivky
- Zabraňuje přelití rostliny
- Skvělá volba pro kuchyni i terasu
Parametry
| Výrobce | Prosperplast |
| Hloubka | 29.5 cm |
| Materiál | plastové |
| Objem | 9 l |
| Výška | 38 cm |
| Šířka | 29.5 cm |
| Barva | grafitové |
| Typ | květináč |
| Venkovní | ano |
| Tvar | kaskádové |
| Balkonové | ano |
| Přenosnost | přenosné |
| S vložkou | ano |
| Sada | ano |
| Moderní | ano |