Závěsný květináč Prosperplast je skvělým doplňkem pro vaše rostliny, který poskytne ideální prostředí pro jejich zdravý růst. Díky kulatému tvaru a univerzálnímu využití je ideální pro pěstování kapradin, břečťanů a dalších převislých rostlin. Tento závěsný květináč je navržen pro venkovní umístění, takže si můžete vychutnat krásu rostlin na terase, balkoně nebo ve vaší zahradě. S barevným provedením v oranžové barvě přinese do vašeho exteriéru svěžest a radost. Rozměry 16 × 27 × 27 cm (vך×h) poskytnou... Celý popis
Koupit za 74 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Prosperplast Květináč závěsný AGRO terakota 27 cm+HÁK
Doprava:
zdarma
Skladem
89 Kč
Koupit za 89 Kč
90 %
Prosperplast Květináč závěsný AGRO terakota 27 cm+HÁK
Doprava:
zdarma
Skladem
79 Kč
Koupit za 79 Kč
PROSPERPLAST Květináč závěsný AGRO terakota 27cm+HÁK
Doprava:
zdarma
Skladem
74 Kč
Koupit za 74 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Závěsný květináč Prosperplast je skvělým doplňkem pro vaše rostliny, který poskytne ideální prostředí pro jejich zdravý růst. Díky kulatému tvaru a univerzálnímu využití je ideální pro pěstování kapradin, břečťanů a dalších převislých rostlin. Tento závěsný květináč je navržen pro venkovní umístění, takže si můžete vychutnat krásu rostlin na terase, balkoně nebo ve vaší zahradě. S barevným provedením v oranžové barvě přinese do vašeho exteriéru svěžest a radost. Rozměry 16 × 27 × 27 cm (vך×h) poskytnou dostatek prostoru pro kořeny rostlin. Vyrobena z kvalitního plastu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
Hlavní parametry:
- Vytváří ideální podmínky pro zdravý růst rostlin
- Kulatý tvar
- Univerzální využití
- Venkovní použití
- Barva: oranžová
- Rozměry: 16 × 27 × 27 cm (vך×h)
- Materiál: plast
Hlavní parametry:
- Vytváří ideální podmínky pro zdravý růst rostlin
- Kulatý tvar
- Univerzální využití
- Venkovní použití
- Barva: oranžová
- Rozměry: 16 × 27 × 27 cm (vך×h)
- Materiál: plast
Parametry
| Výrobce | Prosperplast |
| Materiál | plastové |
| Objem | 3 l |
| Výška | 16 cm |
| Průměr květináče | 27 cm |
| Barva | terakotové |
| Typ | květináč |
| Venkovní | ano |
| Závěsné | ano |
| Tvar | kulaté |
| Balkonové | ano |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 27 cm |
| Přenosnost | přenosné |
| S podmiskou | ano |
| Plastové květináče a truhlíky | ano |
| Visací květináče a truhlíky | ano |