Plastový truhlík na nožkách v barvě antracit S433 je praktickým a elegantním doplňkem pro vaši zahradu či interiér. S rozměry 60x25x24 cm (s nožkami 46 cm) a objemem 30 litrů poskytuje dostatek prostoru pro vaše rostliny. Květináč věrně imituje ratanový výplet, dodávající mu exotický a moderní vzhled. Díky masivní plastové konstrukci je truhlík odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Součástí je i samozavlažovací systém s ukazatelem hladiny vody, který zajistí optimální podmínky... Celý popis
Koupit za 818 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Prosperplast Truhlík se zavlažovacím systémem Rato Case High (antracitová, Š 60 x V 46 x H 25 cm)
Doprava:
zdarma
Skladem
420 Kč
Koupit za 420 Kč
95 %
Prosperplast RATO CASE HIGH Truhlík 60x25x46 cm antracit
Doprava:
zdarma
Skladem
518 Kč
Koupit za 518 Kč
97 %
Truhlík RATO CASE HIGH 60x25x46cm antracit PROSPERPLAST
Doprava:
zdarma
Skladem
631 Kč
Koupit za 631 Kč
96 %
Prosperplast Rato Case High Samozavlažovací truhlík 60x46x25 cm antracit
Doprava:
zdarma
Skladem
542 Kč
Koupit za 542 Kč
93 %
Prosperplast Rato Case High Samozavlažovací truhlík 60 x 25 x 46 cm antracit
Doprava:
zdarma
Skladem
637 Kč
Koupit za 637 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Plastový truhlík na nožkách v barvě antracit S433 je praktickým a elegantním doplňkem pro vaši zahradu či interiér. S rozměry 60x25x24 cm (s nožkami 46 cm) a objemem 30 litrů poskytuje dostatek prostoru pro vaše rostliny. Květináč věrně imituje ratanový výplet, dodávající mu exotický a moderní vzhled.
Díky masivní plastové konstrukci je truhlík odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Součástí je i samozavlažovací systém s ukazatelem hladiny vody, který zajistí optimální podmínky pro vaše rostliny.
Tento květináč je ideální volbou pro terasy, zahrady, kavárny, restaurace nebo jako elegantní doplněk do vašeho interiéru. Díky schopnosti odolat venkovním podmínkám je vhodný pro celoroční použití jak venku, tak uvnitř.
---
Hlavní parametry:
- Rozměry: 60x25x24 cm (s nožkami 46 cm)
- Objem: 30 litrů
- Materiál: masivní plast
- Samozavlažovací systém s ukazatelem hladiny vody
- Vhodný pro venkovní i vnitřní použití
Díky masivní plastové konstrukci je truhlík odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Součástí je i samozavlažovací systém s ukazatelem hladiny vody, který zajistí optimální podmínky pro vaše rostliny.
Tento květináč je ideální volbou pro terasy, zahrady, kavárny, restaurace nebo jako elegantní doplněk do vašeho interiéru. Díky schopnosti odolat venkovním podmínkám je vhodný pro celoroční použití jak venku, tak uvnitř.
---
Hlavní parametry:
- Rozměry: 60x25x24 cm (s nožkami 46 cm)
- Objem: 30 litrů
- Materiál: masivní plast
- Samozavlažovací systém s ukazatelem hladiny vody
- Vhodný pro venkovní i vnitřní použití
Parametry
| Výrobce | Prosperplast |
| Hloubka | 60 cm |
| Materiál | plastové |
| Objem | 30 l |
| Výška | 46 cm |
| Šířka | 25 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | antracitové |
| Typ | truhlík |
| Venkovní | ano |
| Tvar | obdélníkové |
| Balkonové | ano |
| Na bylinky | ano |
| Přenosnost | přenosné |
| Mrazuvzdorné | ano |
| Moderní | ano |
| Minimalistické | ano |
| Plastové květináče a truhlíky | ano |