Plastový truhlík RATO CASE je skvělým doplňkem pro vaše rostliny, který se snadno přizpůsobí vašemu prostoru díky možnosti výběru z různých velikostí a barev. Díky své univerzálnosti se bude skvěle hodit jak do interiéru, tak i do exteriéru, protože je vybaven ochranou proti UV záření. Navíc vám dodává praktickou vložku a zavlažovací systém pro snadnější péči o vaše rostliny. Hlavní parametry: - Rozměry truhlíku RATO CASE 51,4x19,2 cm: délka 51,4 cm, šířka 19,2 cm, výška 18,6 cm, objem 17 l, hmotnost... Celý popis
Koupit za 249 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
80 %
Prosperplast Rato Case Truhlík 51,4x19,2x18,6 cm bílý
Doprava:
zdarma
Skladem
337 Kč
Koupit za 337 Kč
95 %
Prosperplast Truhlík RATO CASE bílý 51,4x19x18,6cm
Doprava:
zdarma
Skladem
369 Kč
Koupit za 369 Kč
95 %
Prosperplast Rato Case Truhlík 51,4x19,2x18,6 cm bílý
Doprava:
zdarma
Skladem
189 Kč
Koupit za 189 Kč
96 %
Prosperplast Rato Case Truhlík 51,4x19,2x18,6 cm bílý
Doprava:
zdarma
Skladem
205 Kč
Koupit za 205 Kč
99 %
Prosperplast Rato Case Truhlík 51,4x19,2x18,6 cm bílý
Doprava:
zdarma
Skladem
249 Kč
Koupit za 249 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Plastový truhlík RATO CASE je skvělým doplňkem pro vaše rostliny, který se snadno přizpůsobí vašemu prostoru díky možnosti výběru z různých velikostí a barev. Díky své univerzálnosti se bude skvěle hodit jak do interiéru, tak i do exteriéru, protože je vybaven ochranou proti UV záření. Navíc vám dodává praktickou vložku a zavlažovací systém pro snadnější péči o vaše rostliny.
Hlavní parametry:
- Rozměry truhlíku RATO CASE 51,4x19,2 cm: délka 51,4 cm, šířka 19,2 cm, výška 18,6 cm, objem 17 l, hmotnost 904 g.
- Rozměry truhlíku RATO CASE 60x25 cm: délka 60 cm, šířka 25 cm, výška 24 cm, objem 30 l, hmotnost 2 200 g.
- Rozměry truhlíku RATO CASE 80x33 cm: délka 80 cm, šířka 33 cm, výška 32 cm, objem 72 l, hmotnost 4 500 g.
Hlavní parametry:
- Rozměry truhlíku RATO CASE 51,4x19,2 cm: délka 51,4 cm, šířka 19,2 cm, výška 18,6 cm, objem 17 l, hmotnost 904 g.
- Rozměry truhlíku RATO CASE 60x25 cm: délka 60 cm, šířka 25 cm, výška 24 cm, objem 30 l, hmotnost 2 200 g.
- Rozměry truhlíku RATO CASE 80x33 cm: délka 80 cm, šířka 33 cm, výška 32 cm, objem 72 l, hmotnost 4 500 g.
Parametry
| Výrobce | Prosperplast |
| Materiál | plastové |
| Objem | 17 l |
| Výška | 18.6 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | bílé |
| Typ | truhlík |
| Venkovní | ano |
| Tvar | obdélníkové |
| Balkonové | ano |
| Na bylinky | ano |
| Hloubka | 19.2 cm |
| Šířka | 51.4 cm |
| Závěsné | ano |
| Přenosnost | přenosné |
| Styl | boho |
| Mrazuvzdorné | ano |
| S vložkou | ano |