Elektrická sekačka na trávu Proteco ES-1600 je spolehlivým pomocníkem pro údržbu vaší zahrady. Tato sekačka není určena pouze k sečení trávy, ale můžete ji využít i ke sběru listí díky své všestrannosti. Pohání ji jednofázový asynchronní motor s brzdou, umístěný v odolném plastovém skeletu a chlazený dvěma ventilátory. Dolní ventilátor navíc slouží jako unašeč žacího nože, který je speciálně tvarován pro maximální účinnost při výhozu posečené trávy do 50litrového sběrného koše s kontrolní klapkou... Celý popis
Koupit za 2 699 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Elektrická sekačka na trávu Proteco ES-1600 je spolehlivým pomocníkem pro údržbu vaší zahrady. Tato sekačka není určena pouze k sečení trávy, ale můžete ji využít i ke sběru listí díky své všestrannosti. Pohání ji jednofázový asynchronní motor s brzdou, umístěný v odolném plastovém skeletu a chlazený dvěma ventilátory. Dolní ventilátor navíc slouží jako unašeč žacího nože, který je speciálně tvarován pro maximální účinnost při výhozu posečené trávy do 50litrového sběrného koše s kontrolní klapkou naplnění.
Nastavení výšky sečení je snadné a rychlé díky jedné páce, která umožňuje nastavit výšku mezi 20 a 65 mm. Sekačka je vybavena dlouhou rukojetí se spínačem pro pohodlné ovládání. Pružné uložení rukojeti na skeletu eliminuje rázy při jízdě po nerovném terénu, umožňující pohyb rukojeti nahoru a dolů o cca 5 cm.
**Hlavní parametry:**
- Jednofázový asynchronní motor 1.600 W
- Pět stupňů nastavení výšky sečení 20 - 65 mm
- Sběrný koš 50 l
- Šířka sečení 38 cm
- Napětí: 230 V 50 Hz
- Příkon: 1.600 W
- Volnoběžné otáčky: 3.000 ot/min
- Stupeň krytí: IP X4 S
- Počet nožů: 1
- Pracovní záběr: 38 cm
- Výška sečení: 20 - 65 mm 5-stupňové nastavení
- Objem sběrného koše: 50 l
- Hmotnost: 19 kg
Nastavení výšky sečení je snadné a rychlé díky jedné páce, která umožňuje nastavit výšku mezi 20 a 65 mm. Sekačka je vybavena dlouhou rukojetí se spínačem pro pohodlné ovládání. Pružné uložení rukojeti na skeletu eliminuje rázy při jízdě po nerovném terénu, umožňující pohyb rukojeti nahoru a dolů o cca 5 cm.
**Hlavní parametry:**
- Jednofázový asynchronní motor 1.600 W
- Pět stupňů nastavení výšky sečení 20 - 65 mm
- Sběrný koš 50 l
- Šířka sečení 38 cm
- Napětí: 230 V 50 Hz
- Příkon: 1.600 W
- Volnoběžné otáčky: 3.000 ot/min
- Stupeň krytí: IP X4 S
- Počet nožů: 1
- Pracovní záběr: 38 cm
- Výška sečení: 20 - 65 mm 5-stupňové nastavení
- Objem sběrného koše: 50 l
- Hmotnost: 19 kg
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| Výkon | 1600 W |
| Šířka záběru | 38 cm |
| Elektrické startování | ano |
| Skelet | plast |
| Hmotnost | 13 kg |
| Pojezd | bez pojezdu |
| Sběrný koš | ano |
| Mulčování | ano |
| Typ pohonu | elektrické |
| Typ sečení | rotační |
| Objem koše | 40 l |
| Velikost sečené plochy | 700 m2 |
| Příkon | 1600 W |
| Zadní výhoz | ano |
| Centrální nastavení výšky sečení | ano |
| Ukazatel plnosti | ano |
| Bezpečnostní brzda | ano |
| Motor | s elektromotorem |
| Nastavitelná rukojeť | ano |
| Max. výška sečení | 75 mm |
| Materiál koše | s plastovým košem |
| Pro hustou trávu | ano |
| Vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí | ano |
| Pro střední trávníky | ano |
| Elektrické sekačky | ano |