PROTECO 51.01-PK-1800 kombinovaná pokosová a stolní pila 1800W 255mm
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
PROTECO kombinovaná stolní/pokosová pila 1800W, výška řezu 46mm, pokos 70*110mm, 51.01-PK-1800
Doprava:
zdarma
Skladem
99 %
PROTECO 51.01-PK-1800 Pila kombinovaná pokosová/stolní 1800 W
99 %
PROTECO Pila kombinovaná pokosová/stolní 1800 W | kotouč 255 mm
100 %
PROTECO Pila kombinovaná pokosová/stolní 1800W (51.01-PK-1800)
Popis
Tato multifunkční pila je ideálním společníkem pro každého řemeslníka či kutila, který potřebuje kompaktní a výkonný nástroj pro své práce. S výkonným 1800 W motorem a možností rychle přeměnit ji na stolní okružní pilu, tato pila nabízí široké možnosti použití. S kvalitním 255 mm kotoučem z tvrdokovu zvládne řezat do hloubky až 70 mm v pokosové variantě a až 46 mm jako stolní pila, což je více než dostačující pro většinu běžných řezných úkonů. Robustní slitinový podstavec poskytuje pevný základ a zajišťuje stabilitu při práci.
Hlavní parametry:
- Typ: kapovací pokosová a stolní pila
- Výkon: 1800 W
- Otáčky: 5000 ot/min
- Kotouč: 255 mm s 60 zuby z tvrdokovu
- Robustní zpracování
- Odsávání prachu
- Výška/šířka řezu (pokos): 70 x 110 mm
- Výška řezu (stolní pila): 46 mm
- Rozměr stolu: 295 x 430 mm
Hlavní parametry:
- Výkon: 1800 W
- Otáčky: 5000 ot/min
- Robustní zpracování
- Odsávání prachu
- Rozměr stolu: 295 x 430 mm
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| Kapovací | ano |
| Výkon | 1800 W |
| Hmotnost | 19.2 kg |
| Průměr kotouče | 255 mm |
| Max. hloubka řezu | 70 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Kombinované | ano |
| Elektrické pokosové pily | ano |
| Otáčky kotouče | 5000 ot./min |
| Napětí | 220 V |