Proteco 51.01-PP-255-PRO
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
PROTECO pokosová pila PROFI 2000W, 255mm s předním posuvem a LED vodítkem 51.01-PP-255-PRO
Doprava:
zdarma
Skladem
99 %
PROTECO 51.01-PP-255-PRO pokosová pila PROFI 255 mm s pojezdem a LED vodítkem
Popis
Pokosová pila PROTECO PROFI je spolehlivým pomocníkem pro každého kutila či profesionála, kdo hledá precizní a efektivní řešení pro své řezání. S vysoce výkonným motorem o příkonu 2000 W tato pila zvládne i ty nejnáročnější úkoly, ať už se jedná o dřevo, obkladové desky, plasty či neželezné kovy. Díky přednímu pojezdu s lineárními ložisky můžete pracovat s maximální přesností i u stěn, což zaručuje pohodlné a bezproblémové použití.
Hlavní parametry:
- Příkon: 2000 W
- LED zobrazení linie řezu
- Přední pojezd s lineárními ložisky
- Vhodná pro řezání dřeva, obkladových desek, plastů a neželezných kovů
Hlavní parametry:
- Příkon: 2000 W
- LED zobrazení linie řezu
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| S pojezdem | ano |
| Kapovací | ano |
| Výkon | 2000 W |
| Hmotnost | 17.3 kg |
| Průměr kotouče | 255 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Max. hloubka řezu | 9 mm |
| Určení | na dlažbu a obklady |
| Otáčky kotouče | 5000 ot./min |
| Počet zubů kotouče | 24 ks |
| S šikmým řezem | ano |
| Napětí | 220 V |