PROTECO 51.01-PP-305-PRO pokosová a kapovací pila PROFI 305mm s předním pojezdem a LED
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
PROTECO pokosová pila PROFI 2000W, 305mm s předním pojezdem a LED vodítkem 51.01-PP-305-PRO
Doprava:
zdarma
Skladem
99 %
PROTECO 51.01-PP-305-PRO pokosová pila PROFI 305 mm s pojezdem a LED vodítkem
Popis
S elektrickým hoblovacím kotoučem o průměru 305 mm a výkonem 2000 W se budete pohybovat jako profík! Tento výkonný nástroj dosahuje otáček až 5000 za minutu a disponuje funkcí pojezdu dopředu pro precizní práci. Navíc vám bude vždy dobře osvětleno díky integrovanému LED vodítku, které zajišťuje optimální viditelnost. S touto elektrickou hoblovací pilou budete mít všechno, co potřebujete, včetně kotouče, který je součástí balení.
Hlavní parametry:
- Výkon: 2000 W
- Otáčky: 5000 ot./min
- Průměr kotouče: 305 mm
- Funkce pojezdu dopředu
- LED vodítko pro lepší osvětlení práce
- Kotouč součástí balení
Hlavní parametry:
- Výkon: 2000 W
- Otáčky: 5000 ot./min
- Průměr kotouče: 305 mm
- Funkce pojezdu dopředu
- Kotouč součástí balení
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| S pojezdem | ano |
| Kapovací | ano |
| Výkon | 2000 W |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Průměr kotouče | 305 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Max. hloubka řezu | 90 mm |
| Určení | na dlažbu a obklady |
| Otáčky kotouče | 5000 ot./min |
| S šikmým řezem | ano |
| Napětí | 220 V |