S perfektním loupacím nožem o délce ostří 7 cm budete mít v kuchyni vše pod kontrolou. Tento precizní nástroj vám umožní snadno loupat ovoce, zeleninu či syrovátkové sýry. Jeho ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a ostří je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost nože. Skvělý pomocník pro každodenní vaření! Hlavní parametry: - délka ostří: 7 cm - materiál ostří: nerezová ocel - ergonomická rukojeť - vhodný pro loupaní ovoce, zeleniny i sýrů

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S perfektním loupacím nožem o délce ostří 7 cm budete mít v kuchyni vše pod kontrolou. Tento precizní nástroj vám umožní snadno loupat ovoce, zeleninu či syrovátkové sýry. Jeho ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a ostří je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost nože. Skvělý pomocník pro každodenní vaření!

Hlavní parametry:
- délka ostří: 7 cm
- materiál ostří: nerezová ocel
- ergonomická rukojeť
- vhodný pro loupaní ovoce, zeleniny i sýrů
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud