Pro zkušené kuchaře i nadšence do vaření je zde univerzální nůž PROVENCE Wood 8cm, který kombinuje eleganci a vysokou funkčnost. Tento nůž je skvělým společníkem při vaření, krájení a přípravě pokrmů díky své univerzální povaze. Jeho ergonomická rukojeť z dřeva dodává nůži elegantní vzhled a zároveň zajišťuje pohodlný a pevný úchop. S ostřím délky 8 cm z nerezové oceli budete mít jistotu, že si poradí s různými druhy potravin. Nechte se unést do světa kulinářského umění s tímto stylovým a praktickým... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro zkušené kuchaře i nadšence do vaření je zde univerzální nůž PROVENCE Wood 8cm, který kombinuje eleganci a vysokou funkčnost. Tento nůž je skvělým společníkem při vaření, krájení a přípravě pokrmů díky své univerzální povaze. Jeho ergonomická rukojeť z dřeva dodává nůži elegantní vzhled a zároveň zajišťuje pohodlný a pevný úchop. S ostřím délky 8 cm z nerezové oceli budete mít jistotu, že si poradí s různými druhy potravin. Nechte se unést do světa kulinářského umění s tímto stylovým a praktickým nožem od značky PROVENCE.

Hlavní parametry:
- Délka čepele: 8 cm
- Materiál čepele: nerezová ocel
- Materiál rukojeti: dřevo
- Kategorie: univerzální nůž
- Vhodný pro: vaření, krájení, přípravu pokrmů
Zobrazit více

Články odjinud