Provence Nůž loupací s dřevěnou rukojetí, 7 x 30 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Objavte kouzlo kuchyně s tímto elegantním a praktickým loupačem od značky Provence. Loupejte ovoce a zeleninu s grácií díky ostří o délce 7 cm, které je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Rukojeť z masivního dřeva pak zajišťuje pohodlný a pevný úchop při práci. S tímto nůžkem bude příprava pokrmů hračkou a vaše kuchyň bude působit ještě profesionálněji. Hlavní parametry: - Typ: Loupač - Značka: Provence - Materiál ostří: Nerezová ocel - Materiál rukojeti: Dřevo - Délka ostří: 7 cm - Celková délka:... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Objavte kouzlo kuchyně s tímto elegantním a praktickým loupačem od značky Provence. Loupejte ovoce a zeleninu s grácií díky ostří o délce 7 cm, které je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Rukojeť z masivního dřeva pak zajišťuje pohodlný a pevný úchop při práci. S tímto nůžkem bude příprava pokrmů hračkou a vaše kuchyň bude působit ještě profesionálněji.

Hlavní parametry:
- Typ: Loupač
- Značka: Provence
- Materiál ostří: Nerezová ocel
- Materiál rukojeti: Dřevo
- Délka ostří: 7 cm
- Celková délka: 30 cm
- Kategorie: Kuchyňské náčiní
- Použití: Loupání ovoce a zeleniny
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud