S nůžkem na loupání Toro 261435 bude loupaní ovoce a zeleniny hračkou! Jeho pevná dřevěná rukojeť perfektně padne do ruky, což zajišťuje pohodlné a precizní použití. Díky lehce prohnuté čepeli délky 8 cm můžete snadno a rychle odloupávat kůru nebo slupky ze surovin. Tento praktický nůž se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Hlavní parametry: - Typ: Nůž na loupání - Model: Toro 261435 - Rukojeť: Pevná dřevěná - Délka čepele: 8 cm - Speciální design: Lehce prohnutá čepel pro snadné... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nůžkem na loupání Toro 261435 bude loupaní ovoce a zeleniny hračkou! Jeho pevná dřevěná rukojeť perfektně padne do ruky, což zajišťuje pohodlné a precizní použití. Díky lehce prohnuté čepeli délky 8 cm můžete snadno a rychle odloupávat kůru nebo slupky ze surovin. Tento praktický nůž se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni.

Hlavní parametry:
- Typ: Nůž na loupání
- Model: Toro 261435
- Rukojeť: Pevná dřevěná
- Délka čepele: 8 cm
- Speciální design: Lehce prohnutá čepel pro snadné loupání
Zobrazit více

Články odjinud