Zapomeňte na bolavé ruce a namáhavé louskání ořechů! S pružinovým louskáčkem na ořechy bude tento úkol hračkou. Stačí jen umístit ořech pod pružinu, natáhnout ji a uvolnit. Speciální tvrdý válec na konci pružiny rozlouskne skořápku ořechu bez námahy a zábavně. Tento šikovný pomocník vám ušetří čas i energii a louskání ořechů se stane radostným zážitkem. Pružinový louskáček na ořechy je také skvělým dárkem pro milovníky ořechů a originálního kuchyňského náčiní. Hlavní parametry: - Průměr: 5 - 12,5... Celý popis

Koupit za 164 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na bolavé ruce a namáhavé louskání ořechů! S pružinovým louskáčkem na ořechy bude tento úkol hračkou. Stačí jen umístit ořech pod pružinu, natáhnout ji a uvolnit. Speciální tvrdý válec na konci pružiny rozlouskne skořápku ořechu bez námahy a zábavně. Tento šikovný pomocník vám ušetří čas i energii a louskání ořechů se stane radostným zážitkem. Pružinový louskáček na ořechy je také skvělým dárkem pro milovníky ořechů a originálního kuchyňského náčiní.

Hlavní parametry:
- Průměr: 5 - 12,5 cm
- Výška: 7 cm
- Rozměr balení: 12,7 x 7,6 x 7,3 cm
- Materiál: kov
- Hmotnost: 211 g
Zobrazit více

Články odjinud