S PUROCEL speciálním roztokovým lepidlem na PVC o hmotnosti 35 g můžete snadno a rychle opravit poškozené kusy tvrdého i měkčeného PVC, molitanu, Barexu, kůže, pryže nebo textilu. Toto univerzální lepidlo je ideální pro opravy podrážek lité obuvi, kožených doplňků či PVC hraček. Stačí ho aplikovat rovnoměrně na obě lepené plochy a lehce je k sobě přitlačit. Výsledný spoj je pružný a odolný i při nízkých teplotách, avšak nedoporučuje se používat ho při teplotách nad 45°C. Složení tohoto lepidla... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S PUROCEL speciálním roztokovým lepidlem na PVC o hmotnosti 35 g můžete snadno a rychle opravit poškozené kusy tvrdého i měkčeného PVC, molitanu, Barexu, kůže, pryže nebo textilu. Toto univerzální lepidlo je ideální pro opravy podrážek lité obuvi, kožených doplňků či PVC hraček. Stačí ho aplikovat rovnoměrně na obě lepené plochy a lehce je k sobě přitlačit. Výsledný spoj je pružný a odolný i při nízkých teplotách, avšak nedoporučuje se používat ho při teplotách nad 45°C.

Složení tohoto lepidla zahrnuje Cyklohexan a Aceton, a je důležité dodržovat pokyny uvedené na obalu. Vzhledem k obsahu látek je nutné zajistit dostatečné větrání při použití. Purocel není vhodné k lepení pěnového polystyrénu.

Před použitím si pečlivě přečtěte informace na obalu a dodané pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí a po spotřebování odevzdejte obal ve sběrně nebezpečného odpadu. S PUROCEL roztokovým lepidlem na PVC můžete jednoduše a efektivně opravit své oblíbené věci a vrátit jim tak jejich původní podobu.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 35 g
- Určeno k lepení tvrdého a měkčeného PVC, molitanu, Barexu, kůže, pryže a textilu
- Pružný spoj odolný i za nízkých teplot
- Není vhodné k lepení pěnového polystyrénu
- Obsahuje Cyklohexan a Aceton
- Nutnost dodržovat bezpečnostní pokyny a zajistit dostatečné větrání
Zobrazit více

Parametry

Typ lepidla
lepidla na kůži ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud