Jutový pytel M.A.T. Group je skvělým pomocníkem pro každou domácnost a zahradu. Jeho multifunkční využití ho činí neocenitelným při skladování brambor, zeleniny a ovoce, ale také při sběru popadaného listí nebo ochraně rostlin před mrazem. Vyrobený z kvalitní juty je velmi pevný a odolný, a přestože měří 110 cm, dokáže pojmout až 30-40 kg. S jutovým pytlem M.A.T. Group budete mít vždy po ruce praktické řešení pro různé úkoly v domácnosti i ve vaší zahradě. Hlavní parametry: - Multifunkční využití... Celý popis

Koupit za 62 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Jutový pytel M.A.T. Group je skvělým pomocníkem pro každou domácnost a zahradu. Jeho multifunkční využití ho činí neocenitelným při skladování brambor, zeleniny a ovoce, ale také při sběru popadaného listí nebo ochraně rostlin před mrazem. Vyrobený z kvalitní juty je velmi pevný a odolný, a přestože měří 110 cm, dokáže pojmout až 30-40 kg. S jutovým pytlem M.A.T. Group budete mít vždy po ruce praktické řešení pro různé úkoly v domácnosti i ve vaší zahradě.

Hlavní parametry:
- Multifunkční využití pro skladování, sběr listí, ochranu rostlin nebo dekoraci
- Vyrobený z kvalitní juty
- Velmi pevný a odolný materiál
- Rozměry: 110 × 60 cm
- Nosnost: 30-40 kg
- Barevné provedení: hnědé
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T. Group
Zeleninová semínka ano
Ovocná semínka ano

Články odjinud