Nenechte se zaskočit nepříznivým počasím a zajistěte si optimální tepelnou izolaci s půlolivou okenní KLASIK v elegantní hnědé barvě. Toto okno je vybaveno inovativními technologiemi, jako je otevíravo-sklopný mechanismus pro snadnější údržbu a mikroporézní dvojité těsnění pro maximální izolační vlastnosti. Rámová okapnice dodává oknu elegantní vzhled a zároveň zvyšuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. K tomu všemu získáte k oknu kličku ZDARMA, abyste měli všechno potřebné hned po ruce.... Celý popis

Koupit za 4 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nenechte se zaskočit nepříznivým počasím a zajistěte si optimální tepelnou izolaci s půlolivou okenní KLASIK v elegantní hnědé barvě. Toto okno je vybaveno inovativními technologiemi, jako je otevíravo-sklopný mechanismus pro snadnější údržbu a mikroporézní dvojité těsnění pro maximální izolační vlastnosti. Rámová okapnice dodává oknu elegantní vzhled a zároveň zvyšuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. K tomu všemu získáte k oknu kličku ZDARMA, abyste měli všechno potřebné hned po ruce.

Hlavní parametry:
- Typ: půlolivá okna
- Barva: hnědá
- Součinitel prostupu tepla: Ug = 1,1 W / m²K - 1
- Otevíravo-sklopný mechanismus
- Mikroporézní dvojité těsnění
- Rámová okapnice
- Klika k oknu ZDARMA
Zobrazit více

Parametry

Orientace pravé
Hmotnost 12 kg
Šířka 60 cm
Výška 60 cm
Materiál okna dřevěná

Články odjinud